Team Functie Naam E-mail Telefoon
Hoofd Jeugd Opleiding Bovenbouw Marten Wobbes hjo@hfc15.nl 06-30602094
Hoofd Jeugd Opleiding Onderbouw Johan Zoer hjo@hfc15.nl 06-12498183
Keepers: Selectie t/m O17 Ron Meijer ron-meijer@outlook.com
Selectie O19 en senioren Ade Muhamad ademuhamad@gmail.com 06-27308068
Niet selectie:
JO19-1: Trainer Ade Muhamad ademuhamad@gmail.com 06-27308068
Ass. trainer Dennis Theunis Theunis.softwaresolution@ziggo.nl 06-23685171
Leider Henk Vos nick.vos@home.nl 06-20224154
JO19-2: Trainer Herman Kleine fca.hummel@home.nl 06-16970872
Ass. trainer Martin Kranenborg m.kranenborg@xs4all.nl 06-51872704
Leider Roy Anker royanker@home.nl 06-29239629
JO19-3: Trainers
Leider Henri Hekert hekert@home.nl 06-22483367
MO19-1 Trainer
Leiders Edwin Rinsma

Diana Bruinewoud

edwinrinsma@home.nl

dbruinewoud@ziggo.nl

 

06-30022914

06-28362640

JO17-1: Trainer Maxim Keur momax@home.nl 06-28502055
Ass.trainer Paul Star 4star@home.nl 06-22769432
Leider
JO17-2 Trainer Johan Schut jwschut@gmail.com 06-54311385
Leider
JO17-3 Trainers Jan Holiloekk

Jan Bennes Steur

holiloekk@home.nl

steur.roelfs@planet.nl

0641489900

06-46492166

Leider
JO15-1: Trainer Danny Sims danny.s-@hotmail.com 06-40100269
Ass.trainer Max Hummel Maxhummel38@gmail.com 06-44690443
Leiders Frank Brokke

Julian Hilgen

frank.brokke@gmail.com

cajuul@hotmail.com

06-38305632

06-29066806

JO15-2: Trainer Sjaak Nap sjaaknap1973@hotmail.com 06-28174191
Leider Johan Raatjes jraatjes@gmail.com 06-48940214
JO15-3: Trainer  Louis de Vries
louis@zoekle.nl 06-28485806
Leider  Peter Cornello
petercornello78@gmail.com 06-29233179
JO15-4: trainer Jeroen van der Veen veenvdjeroen@gmail.com
Leider
JO15-5: Trainer
Leider Edzer Bos mail@edzer.com 06-52455342
JO15-6: Trainer Robin Bouma rbouma28.rb@gmail.com 06-27568746
Leiders Ronny Heerink
Michael Tirtosentono
ronny.heerink@gmail.com

kyranje@hotmail.com

06-51004547

06-49839006

MO15-1: Trainer Henri van de Voort hvdvoort@home.nl 06-21174632
Leider
JO13-1: Trainer Marco Antoons marco_antoons@hotmail.com 06-18539995
Ass. trainer Richard Booij richardbooy@gmail.com 06-52316673
Leiders Rutger Horneman

Ryan Rahawarin

rutger_sayma@hotmail.com

rahawarin@live.nl

06-46468482

0614615401

JO13-2: Trainer Arjan Kuijer arjan.kruijer@yahoo.com 06-20490153
Ass.trainer Djawad Satarzai satarzai18@hotmail.com
Leiders Martin Westerhof en Charissa Kloosterman martinwesterhof@home.nl

charissawestermolen@hotmail.com

06-21800906

06-14701818

JO13-3: Trainer Bart Peter Bekkering b.p.bekkering@home.nl 06-28955646
Ass.trainer Bas Onnes r.onnes@home.nl
Leider Arjan Beauveser
JO13-4 Trainer Hans van Goor hans@vangoor.net 06-50661444
Ass. Trainers Ronald Haverkort en Patrick Pentury Ronald.haverkort@gmail.com

patrickpentury@gmail.com

06-83109591
Leider Gerben de Boer rutgermjdeboer@gmail.com 06-10908952
MO13-1 Trainers Chris Wezeman cwezeman@hotmail.com 06-24458398
Leider Patrick Heidstra p.heidstra@ziggo.nl 06-48163588
JO12-1: Trainer Max Hummel maxhummel38@gmail.com 06-44690443
Leider Janine van Dammen j.m.van.dammen-luttje@rug.nl 06-37440082
JO12-2: Trainer Chris Latupeirissa chris-julian@ziggo.nl 06-37440082
Leider Yancy Angwarmase yancy.angwarmase@gmail.com 06-21705526
JO12-3: Trainer William van der Steen willson1406@hotmail.com 06-52712107
Leider
JO12-4: Trainer Rachied Mestour Rijschool1@gmail.com 06-25583991
Leider Gert Daling gert0871@home.nl 06-10793291
JO11-1: Trainers Marcel Huisma

Chris Wezeman

m-huisma@home.nl

cwezeman@hotmail.com

06-18841956

06-24458398

Leider
JO11-2: Trainer Kelvin de Vries kelvindv10@gmail.com 06-21265833
Leider Jaap Schoneveld jaapmarieke@home.nl 06-15944292
JO11-3: Trainer Derk Zwik zwik-speelgoed@hotmail.com 06-39181247
Leider Leoni Fokkema 06-29496425
JO11-4: Trainer Roeland Bosch roelandbosch@hotmail.com 06-38553781
Leider Dirk Jan Rutgers 06-51561752
JO10-1: Trainer Juan van Rein van Rozen g.vanrein@home.nl 06-36037269
Leider
JO10-2: Trainer
Ass. trainer
JO10-3: Trainer Juanca van Rein van Rozen g.vanrein@home.nl 06-36037269
Leider Martin Nijland martinnijland@hotmail.com 06-24774387
JO10-4: Trainer Derk Zwik zwik-speelgoed@hotmail.com 06-39181247
Leider
JO9-1: Trainers Richard Booij

Niels Cloo

richardbooy@gmail.com

nielscloo79@gmail.com

06-52316673

06-49757361

Leider Bert Roorda

Ewoud Kamphuis

roordoe@gmail.com

ewoudkamphuis@hotmail.com

06-18584924

06-24447685

JO9-2: Trainer Richard Booij

Niels Cloo

richardbooy@gmail.com

nielscloo79@gmail.com

 

06-52316673

06-49757361

Keepertrainer Bert Roorda roordoe@gmail.com

 

06-18584924
JO9-3: Trainers Sander Mulder

Jos van der Veen

sandermulder_10@hotmail.com

josvanderveen1@outlook.com

06-83695418

06-18533075

Leider
JO9-4: Trainers Sander Mulder

Jos van der Veen

sandermulder_10@hotmail.com

josvanderveen1@outlook.com

06-83695418

06-18533075

Leiders Luuk van Vuurden

Daniël Vermeltvort

l.vanvuurden@gmail.com

daniel_vermeltvort@hotmail.com

06-55202900

06-55555299

JO9-5: Trainer/Leider Maarten Witteveen m.k.witteveen@gmail.com 06-27121308
Trainer/Leider Shaam Bodha
Martijn Vissering
shaambodha@live.nl

mvissering@gmail.com

06-30380760

06-14370981

 

JO9-6: Trainer/Leider Martijn Vissering mvissering@gmail.com 06-14370981
Trainer/Leider Shaam Bodha

Maarten Witteveen

shaambodha@live.nl

m.k.witteveen@gmail.com

06-30380760

06-27121308

 

JO9-7: Trainers Richard Booij

Niels Anker

richardbooy@gmail.com

nielsanker23@outlook.com

06-52316673

06-31077995

Leider Richard Ruitinga rruitinga@gmail.com 06-81342045
JO8-1: Trainers Ayden Delger

Mike Huisma

aydandelger@gmail.com

m-huisma@home.nl

06-57939395

06-18841956

Leider Ramon Dijkstra Ramon.dijkstra@gmail.com 06-11006664
JO8-2: Trainers Tristan Hilger

Yoran Nienhuis

tehilgen06@gmail.com

yorannienhuis@gmail.com

06-15436254

06-15585393

Leiders Twan van der Pluim

Rene Klaassens

reneklaassens1969@gmail.com 06-615436254

 

JO8-3: Trainer Kristiaan Zoer 06-83695418
 Leider Rik Stavenuiter

Dragoslav Milkovic

mdragon8@hotmail.com 06-18533075

06-13568673

JO7-1/2/3 Trainer Richard Booij richard@booy.nl 06-52316673
Ass. trainer Annique Vriezema m.a.vriezema@hetnet.nl 06-25594655
Leider Erik Soepenberg esoepenberg@yahoo.com 06-51165212