Team Functie Naam E-mail Telefoon
HJO’s Hoofd Jeugdopleiding bovenbouw Vacant hjo@hfc15.nl
Hoofd Jeugdopleiding middenbouw Max Hummel hjo@hfc15.nl 06-21963103
Hoofd Jeugdopleiding onderbouw Richard Booij hjo@hfc15.nl
richard.booij@hfc15.nl
06-52316673
Keepers: Selectie Ron Meijer
Niet selectie: Vacant
MO20 Trainer Henri van der Voort hvdvoort@home.nl 06-21174632
Trainer Richard Visser
Leider Henri van der Voort hvdvoort@home.nl 06-21174632
JO19-1: Trainer Johan Schut jwschut@gmail.com 06-54311385
Leider Reint Smallenbroek rsmallenbroek@home.nl 06-53246894
Leider Jeroen Drenth Jeroendrent@gmail.com 06-53246894
JO19-2: Trainer Peter Cornello petercornello78@gmail.com 06-29233179
Ass. trainer Joop Bosscher
JO19-3 Trainer Vacant
JO17-1: Trainer Stephan Boersema stephanboersema@hotmail.com 06-29446279
Trainer Sander Mulder sandermulder_10@hotmail.com 06-83695418
Leider Johan Raatjes jraatjes@gmail.com 06-48940214
Leider Julian Hilgen cajuul@hotmail.com 06-29066806
JO17-2 Trainer Willem Hummel willemhummel@live.nl 06-30532729
Leider Edzer Bos 06-52455342
JO17-3 Trainer Bas Onnes r.onnes@home.nl 06-46040744
Leider Martin Westerhof martinwesterhof@home.nl 06-52455342
JO17-4 Trainer Vacant
Leider Bart Peter Bekkering b.p.bekkering@home.nl 06-51004547
MO17 Trainer Natasja van der Veen natasjavdveen@home.nl 06-48799925
Leider Angelique Veenhuizen erikenangelique@icloud.com 06-19638455
JO15-1 Trainer Ben Bitter ben.bitter@hotmail.com 06-30974469
Ass.trainer Chris Havinga chrishavinga@hotmail.com 06-16836303
Leider Janine van Dammen j.m.van.dammen-luttje@rug.nl 06-28961946
Jo15-2 Trainer Mark Tel mark.tel.mt@gmail.com
Ass.Trainer Calvin Kits calvinkkits@gmail.com
Leider Marco van der Wal o14-coordinator@hfc15.nl 06-52112266
JO15-3: Trainer Robin Schroder robinschroder8@hotmail.nl 06-28953379
Leider Gert Daling gert0871@home.nl 06-10793291
Leider Dennis Hofman Dennis.Hofman@home.nl 06-11002774
JO14-1: Trainer Max Hummel Maxhummel38@gmail.com 06-21963103
Ass.Trainer Marcel Huisma m-huisma@home.nl 06-18841956
Leider Chris Wezeman cwezeman@hotmail.com 06-24458398
JO14-2 Trainer Roeland Bosch roelandbosch@hotmail.com 06-51677862
Trainer Martin Buurma
Leider Dirk Jan Rutgers dj.rutgers@home.nl 06-51561752
JO13-1: Trainer Arjan Kruijer arjan.kruijer@yahoo.com
Ass. trainer Stef van der Hulst
JO13-2: Trainer John Jullens j.jullens@hotmail.com 06-46352001
Ass.trainer Martin Appeldooren
JO12-1: Trainer Richard Booij richard.booij@hfc15.nl 06-52316673
Ass.Trainer Ewoud Kamphuis ewoudkamphuis@hotmail.com
Ass.Trainer Bart Roorda Roordoe@gmail.com 06-18584924
JO12-2: Trainer Richard Booij richard.booij@hfc15.nl 06-52316673
Ass.Trainer Maarten Witteveen m.k.witteveen@gmail.com 06-27121308
Leider Onno Oosterkamp o_oosterkamp@yahoo.com 06-22210369
JO12-3: Trainer Niels Anker nielsanker23@outlook.com 06-31077995
Leider Richard Ruitinga rruitinga@gmail.com 06-81342045
JO12-4JM/MO12-1: Trainer Lars Vledderman Lars.vledderman@gmail.com 06-48534370
JO11-1: Trainer Ayden Delger aydandelger@gmail.com 06-51939395
Ass. Trainer Dylan Dijkstra dylanmanskie050@gmail.com 06-23252103
Leider Daniel Vermeltvort daniel_vermeltvort@hotmail.com 06-55555299
JO11-2: Trainer Jesse van Burgh jesse.vanburgh@ziggo.nl 06-40262325
Leider Jasmin Andric jasminandric1@gmail.com 06-36567574
Leider Annet Posthumus antoin_posthumus@hotmail.com 06-22084881
JO11-3: Trainer Dennis Rijzinga drijzinga@gmail.com 06-18401635
Trainer Sil Elting eltingsil@hotmail.com 06-57634694
Leider Rene Klaassens reneklaassens1969@gmail.com 06-15256730
Leider Jan Thiemen Reinders treinders@hotmail.com 06-43541281
JO10-1: Trainer Tristan Hilgen tehilgen06@gmail.com 06-15436254
Ass. Trainer Tim Hermsen timher07@gmail.com 06-16794172
Ass. Leider Evelien Brink evelien_brink@hotmail.com 06-30122132
JO10-2: Trainer Romano Voorma romanovoorma17@gmail.com 06-55568304
Leider Erik Soepenberg esoepenberg@yahoo.com 06-51165212
Leider Chris Holtkuile cjmholtkuile@gmail.com 06-10128518
JO10-3 Trainer Bouke van der Laan bevanderlaan@live.nl 06-40755339
Trainer Robert Rus Rusr1908@gmail.com 06-21695713
Leider Grietje Knol grietje_de_vries@hotmail.com 06-54793791
Leider Jeroen Cornello jeroencornello@hotmail.com 06-45468272
JO9-1 Trainer Mert Erden toerkoe1907@gmail.com 06-15432494
Ass. Trainer Dion Westra westradion@gmail.com 06-43611968
Leider Harald Grijsdijk haraldgrasdijk@outlook.com 06-57677765
Leider Anand Jarbandhian anand_jarbandhan@hotmail.com 06-33660456
JO9-2 Trainer Yoran Nienhuis yorannienhuis@gmail.com 06-15585393
Ass. Trainer Dylan Coelman dylancoelman@gmail.com 06-53494849
Leider Klaas Wobbes kmwobbes@hotmail.com 06-12713274
JO9-3: Trainer Silvan Zirkzee silvan.iskander@gmail.com 06-13542886
Ass. Trainer Tristan Hof trissie12345@gmail.com 06-21978452
Leider Rob Toonder r.toonder@gmail.com 06-25355375
JO8-1 Trainer Kristiaan Zoer k.zoer2007@gmail.com 06-83695418
Ass. Trainer Kian Wezeman kian_wezeman@hotmail.com 06-21970877
Leider Reinold Kits reinoldrkits@hotmail.com 06-44146455
Ass. Leider Martijn van Brienen mcvanbrienen@hotmail.com 06-40287088
JO8-2 Trainer Rik Stavenuiter rik.stavenuiter07@gmail.com 06-18533075
Leider Mark Kiestra markkiestra@hotmail.com 06-11330937
JO8-3: Trainer Richard Schuiling richard_schuiling_85@hotmail.com 06-21835387
JO7-1 Trainer Richard Booij richard.booij@hfc15.nl 06-52316673
Leider Leon Denninger leondenninger@live.nl 06-25448467
JO7-2 Trainer Richard Booij richard.booij@hfc15.nl 06-52316673
Leider Rick Zomer rickzomer@hotmail.com 06-12605756