bestuur hfc'15 17/18

Bestuur HFC’ 15

Functie Naam Telefoon email
Voorzitter Joost Leertouwer 06-15082492 voorzitter@hfc15.nl
Secretaris Henri van der Voort 06-21174632 secretaris@hfc15.nl
Penningmeester Chris Havinga 06-16836303 penningmeester@hfc15.nl
Jeugdzaken Gert Wobbes 06-14493024 jeugdzaken@hfc15.nl
Voetbaltechnische Zaken Martin Buisman 06-28254368 voetbaltechnischezaken@hfc15.nl
Commerciële Zaken Nico Kranenburg  06-46172102 commercielezaken@hfc15.nl
Facilitaire Zaken Leon Luppen 06-46234385 bsh@hfc15.nl
Verenigingszaken Janneke Metselaar 06-14278019 verenigingszaken@hfc15.nl
Communicatie Thijs Wieringa 06-44557282 communicatie@hfc15.nl
Algemene Zaken Like Laken 06-52047844 algemenezaken@hfc15.nl

 

Commissies en overige functies

Vrijwilligerscommissie VACANT vrijwilligers@hfc15.nl

Functie Naam Telefoon Email
Ledenadministratie Jacolie Kranenburg 06-53745453 ledenadministratie@hfc15.nl
Contributie Henri van der Voort 06-21174632 secretaris@hfc15.nl
Sponsoring Gerda Helmantel 06-22824794 sponsorcommissie@hfc15.nl
Materialen Gerrie Delger 06-16417971 materialen@hfc15.nl
Ronny Melessen 06-25302992 materialen@hfc15.nl
Veiligheidszaken Marcel Voorma 06-24855499 veiligheid@hfc15.nl
Edzer Bos 06-52455342 veiligheid@hfc15.nl
Hoofd Jeugdopleidingen Johan Schut  06-54311385 hjo@hfc15.nl
Wedstrijdsecretaris Djoerd Heidstra 06-10035158 wedstrijdsecretaris@hfc15.nl
Wedstrijdsecretaris zaal Anneriek Meerveld 06-27413360 wedstrijdsecretariszaal@hfc15.nl
Vertrouwenspersoon Jacko Rink  06-11022347 vertrouwenspersoon@hfc15.nl
Scheidsrechterszaken Saïd El Hami 06-20272783 scheidsrechters@hfc15.nl
Activiteitencommissie VACANT activiteiten@hfc15.nl
Supportersvereniging VACANT