Bestuur HFC’ 15

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Janneke Metselaar 06-14278019 voorzitter@hfc15.nl
Secretaris Willeke Bierman secretaris@hfc15.nl
Penningmeester Emile Zirkzee penningmeester@hfc15.nl
Jeugdzaken Gert Wobbes 06-14493024 jeugdzaken@hfc15.nl
Voetbaltechnische Zaken vacant voetbaltechnischezaken@hfc15.nl
Algemene Zaken vacant algemenezaken@hfc15.nl
Facilitaire Zaken Leon Luppen 06-46234385 bsh@hfc15.nl
Verenigingszaken vacant verenigingszaken@hfc15.nl
Communicatie Gerolf de Boer communicatie@hfc15.nl
Commerciële zaken vacant commercielezaken@hfc15.nl
Wedstrijdzaken (wedsec zie hieronder) Edzer Bos 06-52455342 wedstrijdzaken@hfc15.nl

 

Commissies en overige functies

Functie Naam Telefoon E-mail
Ledenadministratie Marlies Wobbes ledenadministratie@hfc15.nl
Contributie penningmeester@hfc15.nl
Sponsoring Ryan Rahawarin 06-14615401 sponsoring@hfc15.nl
Materialen Nanno Klooster 06-21801303 materialen@hfc15.nl
Willem van der Nald 06-20188995 materialen@hfc15.nl
Kantinebeheer Jolanda Kaiser 06-23167890 Jolandakaiser_4@hotmail.com
Veiligheidszaken Edzer Bos 06-52455342 veiligheid@hfc15.nl
Vertrouwenspersoon Jacko Rink 06-11022347 vertrouwenspersoon@hfc15.nl
Hoofd Jeugdopleiding bovenbouw Max Hummel 06-21963103 hjo@hfc15.nl
Hoofd Jeugdopleiding middenbouw Max Hummel  06-21963103 hjo@hfc15.nl
Hoofd Jeugdopleiding onderbouw Richard Booij 06-52316673 hjo@hfc15.nl
richard.booij@hfc15.nl
Wedstrijdsecretaris zaal wedstrijdsecretariszaal@hfc15.nl
Wedstrijdsecretaris veld Arjan Kruijer 06-33954748 wedstrijdsecretaris@hfc15.nl
Scheidsrechterszaken vacant
scheidsrechters@hfc15.nl
Activiteitencommissie Jel Hooijer 06-19424429 activiteiten@hfc15.nl