Bestuur HFC’ 15

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Joost Leertouwer 06-15082492 voorzitter@hfc15.nl
Secretaris vacant secretaris@hfc15.nl
Penningmeester Emile Zirkzee penningmeester@hfc15.nl
Jeugdzaken Gert Wobbes 06-14493024 jeugdzaken@hfc15.nl
Voetbaltechnische Zaken vacant voetbaltechnischezaken@hfc15.nl
Algemene Zaken Like Laken-Steehouwer 06-52047844 algemenezaken@hfc15.nl
Facilitaire Zaken Leon Luppen 06-46234385 bsh@hfc15.nl
Verenigingszaken Janneke Metselaar 06-14278019 verenigingszaken@hfc15.nl
Communicatie vacant 06-50661444 communicatie@hfc15.nl
Commerciële zaken Jeroen Vledderman 06-29512657 commercielezaken@hfc15.nl
Wedstrijdzaken Edzer Bos 06-52455342 wedstrijdzaken@hfc15.nl

 

Commissies en overige functies

Functie Naam Telefoon E-mail
Ledenadministratie Marlies Wobbes ledenadministratie@hfc15.nl
Contributie penningmeester@hfc15.nl
Sponsoring Jeroen Vledderman 06-29512657 sponsorcommissie@hfc15.nl
Materialen Nanno Klooster 06-21801303 materialen@hfc15.nl
Willem van der Nald 06-20188995
Kantinebeheer Jolanda Kaiser 06-23167890 Jolandakaiser_4@hotmail.com
Veiligheidszaken Edzer Bos 06-52455342 veiligheid@hfc15.nl
Vertrouwenspersoon Jacko Rink 06-11022347 vertrouwenspersoon@hfc15.nl
Hoofd Jeugdopleiding bovenbouw Julian Hilgen 06-29066806 hjo@hfc15.nl
Hoofd Jeugdopleiding middenbouw Max Hummel 06-21963103 hjo@hfc15.nl
Hoofd Jeugdopleiding onderbouw Richard Booij 06-52316673 hjo@hfc15.nl
Wedstrijdsecretaris zaal wedstrijdsecretariszaal@hfc15.nl
Wedstrijdsecretaris veld Djoerd Heidstra 06-33954748 wedstrijdsecretaris@hfc15.nl
Scheidsrechterszaken Dennis Eekhof
06-40810952 scheidsrechters@hfc15.nl
Activiteitencommissie Jel Korving 06-19424429 activiteiten@hfc15.nl